Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.10.2022, 12:13
ja osobiście utraciłem już wszelkie nadzieje na poprawę sytuacji, nawet przestałem się przejmować. Niech zostawią sobola nawet i na 10 lat do momentu aż JB zrobi kurs UEFA PRO i sam obejmie stery XD temu klubowi już nie da się kibicować, nawet nie da się za bardzo przejmować tym co się dzieje, pozostało tylko kręcenie beki XD
Odpowiedz cytując