|
ja osobiście utraciłem już wszelkie nadzieje na poprawę sytuacji, nawet przestałem się przejmować. Niech zostawią sobola nawet i na 10 lat do momentu aż JB zrobi kurs UEFA PRO i sam obejmie stery XD temu klubowi już nie da się kibicować, nawet nie da się za bardzo przejmować tym co się dzieje, pozostało tylko kręcenie beki XD
|