Który trener w ostatnich 10 latach dostał bardzo dużo czasu

? Zrozumcie Wielka Wisła skończyła się w 2011 roku w Nikozji i to już nigdy nie wróci, a tu trzeba się odnaleść w sytuacji jaka ma miejsce tu i teraz. Budowa drużyny nie trwa miesiąc czy dwa, ale jest to proces. Jeśli tego nie rozumiesz to widocznie wiedze o piłce czerpiesz z tego co piszą dziennikarze w mediach. Przykład takiej Polonii Warszawa, jakby Wojciechowski miał trochę wiedzy o piłce i przy tych pieniądzzach co inwestował w Polonię to by był hegemonem Ekstraklasy na wiele wiele lat jak Wisła Cupiała w latach 98-2011. Działania haotyczne i pod presją w piłce nikomu nie wyszły na dobre.