Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1480
Stary 03.10.2022, 11:15
Banasik to może być dobry strzał, dwa awanse w karierze, młody, niewypalony z werwą.

Gdzie nie trenował to osiągał sukcesy, często wyniki ponad stan.
Nigdzie jak dotąd nie zawiódł.

Dawać go.
Odpowiedz cytując