|
Jeśli rzeczywiście Sobol ma prowadzić Wisłę jako pierwszy do końca sezonu, to już niech lepiej tego Brzęczka przywrócą. Tu przecież trzeba całego sztabu i kogoś otrzaskanego w polskiej lidze. Ten Banasik wydaje się być idealny, ale jak widać, zarząd Wisły zawsze musi ....a wymyślić "nieszablonowe" rozwiązanie, z którego późniejszymi, opłakanymi efektami, będzie bohatersko się zmagał. Dramat, ....a.
Tylko trener bramkarzy moim zdaniem się nadaje do pozostawienia.
|