|
Kolejna kwestia to piłkarze, którzy znów schowali się do kąta, odczekają, aż Brzęczek wyłapie wpierdoI, przypalą franą i dopiero wypełzną. Oni są czyści jak łza.
Znów ten niedobry trener wszystkiemu winny.. =)
A jak wymagać to od wszystkich, i jak robić czystki to wszędzie.
Trener, sztab szkoleniowy, sztab medyczny, piłkarze.
|