Zmiana trenera pokazuje tylko, że Klub )Władysław Nowak( nie ma żadnej koncepcji i strategii działania. Zmieniamy trenerow srednio co 9 miesięcy, a efekty są takie same. Proponuję zatrudniać trenera na dwa miesiące, po tym okresie niech Socios wraz z trybuną C zrobi głosowanie czy trener zostaje czy bierzemy następnego.
Zobaczcie jak działa Raków, zatrudnił trenera 6 lat temu i Paprzun powoli dokładła kolejne cegiełki do tego projektu. Dzięki stabilizacji i zaufaniu w ciężka pracę prawdziwe efekty przyszły po 3-4 latach tego projektu. A w Wiśle to przez 4 lata mamy 3 Presesów i 5 trenerów. W budowie Klubu nie można działać emocjami, jeszcze do tego w takim miejscu jak Wisła, gdzie jest 20 000 trenerów i fachowców od prowadzenia Klubu. W Wiśle po porażce ze Slavią Praga Papszun już by nie był nadal trenerem pierwszego zespołu, a w Rakowie nikt nie wykonał gwałtownego ruchu po takim ,,upokorzeniu".
A tak co do tej tezy, że Brzęczek to słaby trener. Myślicie, że Sobol został by nadal w Wiśle po spadku, jeżeli miałby ,,PRACOWAĆ" przy słabym trenerze jak kreują media i Wislacka społecznośc Brzęczka jego warsztat pracy

?
Na meczu z Łks-em niech Socios zrobi głosowanie na całym stadionie, żeby każdy mógł się wypowiedzieć jakiego chce mieć Wiślacka społeczność trenera na ławce. Panowie do roboty bo czasu do piatku za wiele nie zostało.