|
Sztab szkoleniowy zostaje? Sztab medyczny zostaje?
Oto ich nazwiska: Kazimierz Kmiecik, Radosław Sobolewski, Tomasz Mazurkiewicz, Michał Siwierski, Damian Salwin, Leszek Dyja, Karol Biedrzycki, Krzysztof Siłka, Mariusz Urban, Marcin Bisztyga, Artur Łaciak .
Czyli zostaje znów jedna i ta sama "banda", która wykończy kolejnego trenera Wisły. My potrzebujemy nowego otwarcia, nowych ludzi, świeżości. Wymiana jednego Brzęczka niewiele zmieni.
|