Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1467
Stary 03.10.2022, 09:26
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wątpię, żeby była jakakolwiek walka, skoro Brzęczek sam podał się do dymisji.

Podejrzewam, że najpierw to konsultował z Kubą.
Oni z sobą rozmawiają 5 razy dziennie. Już to wiele osób pisało, że największy problem z Brzeczkiem będzie taki, że bratanek go nie zwolni. Na papierze - Brzęczek się podał do dymisji, ale było to zapewne na jego prośbę, by lepiej wyglądało w papierach.

Tak się jednak stało i stać musiało.

Dawno jednak zwolnienie trenera mnie tak wcale...nie cieszyło. Kto za niego? Kto o tym zadecyduje? Jak skompletować sztab? Co że skautingiem? Zawsze jest nadzieja że nowa miotła coś zmieni ale nasza fatalna sytuacja to nie jest zasługą jednego człowieka.

A i kasa pusta. Długi się piętrza.

Wyobrażam sobie sytuację że zostawia z tym Sobola z myślą "jakoś to będzie". Wolałbym jednak żeby w listopadzie i na niego nie wylewano pomyj. On tego nie ogarnie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.10.2022 o godz. 09:31.
Odpowiedz cytując