Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 03.10.2022, 09:17
s1mone napisał(a):
Jak po połowie rundy oceniałem pracę Brzęczka w 1 lidze przyzwoicie, tak teraz wygląda na to, że dryfujemy w kierunku tego co było w Ekstraklasie. Moim zdaniem tylko cud w postaci serii zwycięstw byłby mu w stanie ocalić posadę. Z resztą wcale mnie nie zdziwi jak sam rezygnuje, bo chyba on sam do końca nie rozumie, co się dzieje.

Miałem czuja
Odpowiedz cytując