Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1459
Stary 03.10.2022, 08:32
Tak czułem, że sam poda się do dymisji po meczu z Chojnicami. Z resztą pisałem o tym.

On sam już nie ogarniał czemu ta drużyna nie gra.
A w zasadzie czemu gra, a i tak przegrywa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.10.2022 o godz. 08:34.
Odpowiedz cytując