Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3670
Stary 03.10.2022, 05:34
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ktos tutaj zapytal "skoro bylo tak dobrze to czemu jest tak zle".

Odpowiadam.
Winni jestesmy my kibice. Dalismy jakies 20 mln zlotych 3 gosciom, ktorzy zachowali sie jak kazdy przecietny obywatel, ktory wygrywa w totka. Zaczyna ta kase rozpie)%(%*ac. I nikt ich nie kontrolowal w tym co robia, bo Socios sie okazalo smieszna przybudowka.



Podejmowane zle decyzje personalne. Nie tylko w kwestii transferow IN. Takze transferow OUT. Tzn oddawano zawodnikow do klubow, ktorych nie sprawdzono w zaden sposob. I wiele kasy nie wplynelo.
Zatrudniony zlych trenerow.
Tworzono chujowe schematy zachowan w druzynie (wynik niewazne, wazna atmosfera).



Wszystko razem dalo to co dalo. Plakac sie chce.
A Ty w ogóle jesteś w socios czy tak nie o swoich pieniądzach piszesz? Pomijając już, że brednie
Odpowiedz cytując