Kurz napisał(a):

|
A kto chce być nowym trenerem Wisły? Rozumiem, że ustawiła się kolejka?
|
A Wisła szuka kogoś czy jutro przeczytamy komunikat na odpier.., że po głębokiej analizie wujek zostaje, a po znowu jakimś remisie w piątek sprawa przycichnie na jakiś czas.