Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1456
Stary 01.10.2022, 23:41
DO ŁKSu zostanie. Obyśmy nie doświadczyli casusu meczu z Termalicą u siebie za Guli. My nie tylko taktycznie i mentalnie leżymy, ale również kadrowo . Mamy na szczęście kilku piłkarsko kumatych gości jak na I ligę (Biegański, Łasicki, Duda, Żyro, Hiszpanie), ale część jest grubo poniżej formy (Starzyński, Grucha, Młynek, Plewa), mamy sporo kontuzji, fizycznie pomimo legendarnego trenera również nie jest jakoś super, ławki rezerwowych brak. Wszyscy się zgadzamy, że Wuja już nic z tej drużyny nie wyciśnie, ale to nie FM. Pytanie kto za Wuja paradoksalnie jest mega ważne, bo to nie może być byle kto. Pytanie jakich wzmocnień dokonamy w okienku zimowym i gdzie wyląduje Wuja, bo raczej nie poza Klubem.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując