LucjuszWielki napisał(a):

Trzymanie Guli kosztowało nas Ekstraklase? Chodziły słuchy, że jakby zostawić Gule to utrzymalibyśmy się
|
Najlepiej się rozchodzą słuchy o rzeczywistości alternatywnej ("co by było, gdyby było inaczej niż jest") bo to się nie daje zweryfikować, więc każdy jest mądry jak takie historie opowiada.
Biję się w pierś (i w pusty łeb): po spadku sam byłem zwolennikiem zostawienia Brzęczka. Nie upatrywałem w nim przyczyn spadku (wręcz było widać, że gra jest lepsza niż za Guli), miałem wrażenie, że jakby nas sędziowie nie okradli (co najmniej w meczu z Lechem i Płockiem w Krakowie) to byśmy się utrzymali.
Nie ma co teraz gdybać o Guli. Z Brzęczka też już nic nie będzie, on już stracił tą drużynę, a jeśli miał na nią jakiś pomysł, to on był niedopasowany do materiału. Nic z tego nie będzie i tyle. Ja czekam na nowego treneiro.