Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1453
Stary 01.10.2022, 22:38
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Trzymanie Guli kosztowało nas Ekstraklase? Chodziły słuchy, że jakby zostawić Gule to utrzymalibyśmy się
Najlepiej się rozchodzą słuchy o rzeczywistości alternatywnej ("co by było, gdyby było inaczej niż jest") bo to się nie daje zweryfikować, więc każdy jest mądry jak takie historie opowiada.

Biję się w pierś (i w pusty łeb): po spadku sam byłem zwolennikiem zostawienia Brzęczka. Nie upatrywałem w nim przyczyn spadku (wręcz było widać, że gra jest lepsza niż za Guli), miałem wrażenie, że jakby nas sędziowie nie okradli (co najmniej w meczu z Lechem i Płockiem w Krakowie) to byśmy się utrzymali.

Nie ma co teraz gdybać o Guli. Z Brzęczka też już nic nie będzie, on już stracił tą drużynę, a jeśli miał na nią jakiś pomysł, to on był niedopasowany do materiału. Nic z tego nie będzie i tyle. Ja czekam na nowego treneiro.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując