|
To ta łajza dalej trenerem? czekam i dalej nic o zwolnieniu.A nie jego nie nalezy zwolnic tylko wypierd***lić.
a z dalszą perspektywą wujka na ławce to obstawiam ze do zimy bedziemy juz patrzec na dół tabeli.Moze wujek jeszcze wygra choc raz bo 6 zwuciestw na 25 meczów to naprawde jest wynik.
trzymanie Guli kosztowało nas Ekstraklase,teraz juz 1 liga.Da sie nizej,Kubus chyba sprawdza.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.10.2022 o godz. 20:10.
|