Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 01.10.2022, 16:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Ale Chojniczanka - Chojniczanka to piłkarsko dno i trzy metry mułu. Piszę to nie ze złością, bo miałem niezły polew momentami obserwując ten mecz.
W sedno. W przerwie pomyślałem że tylko jakiś mega pech, może spowodować że nie wywieziemy choćby punktu bo takich paralityków nie widziałem jeszcze w tej lidze. Jak widać, nawet punktu brak a i o jakimś pechu nie ma co mówić.
Zdecydowanie najsłabszy zespół jak dotąd z którymi graliśmy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując