wolfy napisał(a):

Ale Chojniczanka - Chojniczanka to piłkarsko dno i trzy metry mułu. Piszę to nie ze złością, bo miałem niezły polew momentami obserwując ten mecz.
|
W sedno. W przerwie pomyślałem że tylko jakiś mega pech, może spowodować że nie wywieziemy choćby punktu bo takich paralityków nie widziałem jeszcze w tej lidze. Jak widać, nawet punktu brak a i o jakimś pechu nie ma co mówić.
Zdecydowanie najsłabszy zespół jak dotąd z którymi graliśmy.