Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28025
Stary 01.10.2022, 16:38
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Podpisuje się pod tym, zabrać opaskę i dojebać karę finansową, bo niestety nie mamy drużyny rezerw..
wyobrażacie sobie sobola, który wychodzi do wywiadu i mówi, że po stracie bramki z CHOJNICZANKA stracili wiarę w zwyciestwo w połowie meczu? Radek to by dał po liście tym pajacom i grałby tak, ze kurzyłoby się za nim..
haha , tak bo wcale go nie ma w tym sztabie razem z piłkarzami


jedyne na co stać tego gbura , to robić w szatni krecią robote przeciwko trenerowi

Odpowiedz cytując