|
Podejrzewam jednak, że nawet ci zawodnicy pod okiem prawdziwego trenera, fachowca, a nie produktu treneropodobnego mogliby odnotować postęp, mogliby zacząć grać coraz lepiej zamiast staczać się jak to robią obecnie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|