|
Prawda jest taka, ze mamy dużo gorszy skład, ale kur** gramy w 1 lidze, gdzie wszystkie zespoły sa słabsze i mają budżet kilka razy mniejszy od naszego !!
Brzęczek wygrał 6 meczu, z czego m.in z legią II albo Arka, która grała w 9.. to jest tragedia !!
Markus tacy zawodnicy jak Starżyński, Szot, Niewiadomski, Szywacz, Cisee w ogóle nie powinni być w meczowej 18, to jest skandal, że występuja na murawie.. każdy z nich jest ogromnym osłabieniem i sabotuje grę
|