kopaczoholik napisał(a):

|
Każdy poprzedni trener miał chwile dobrej gry Stolarczyk, Skowronek, nawet Hyballa... a Brzęczek nie miał żadnego takiego momentu... żadnej dobrej serii...
|
Brzęczek miał lepszy moment. W okolicach meczu z Lechem, ale nie tylko w tym spotkaniu (być może, gdybyśmy nie zostali wtedy oszukani, zostalibyśmy w ekstraklasie). Tylko, ze w dużej mierze było to związane z pojawieniem się nowych zawodników lub dojściem do jakiej takiej formy tych którzy przyjechali do nas bardzo późno, bardzo zapuszczeni.
Żeby oddać sprawiedliwość, mamy obecnie najsłabszą drużynę za czasów trio, dużo słabszą niż w poprzedniej rundzie. Jako że w poprzednim sezonie nie niszczyliśmy w pucharach zespołów z niższych lig, trudno było się spodziewać czegoś innego, niż to co obserwujemy, po takim zjeździe personalnym.
Jakiś kibic innego klubu na wieść o tym, że nie zagra jeden z kluczowych zawodników Wisły Żyro, napisał, iż z Wisłą musi być naprawdę źle skoro, Żyro robi tutaj za jeden z najmocniejszych punktów. W pełni się z nim zgadzam.
Większość żali tutaj pokazuje jak bardzo kibice karmią się złudzeniami.