wolfy napisał(a):

|
Ja .......ę, już wracamy do Hybali?
|
Już? Schowałbyś się chłopie bo przez takie mundrości jesteśmy coraz głębiej w dupie...
Hubala to było jedyne skuteczne remedium na patologię, którą zaszczepił w klubie pseudoprofesjonalista w krótkich spodenkach. Nie przyszedł na trening i zdziwiony, że go trener wykopał do juniorów. Ratownik za 5 groszy. Zmarnował potencjał kibiców i sponsorów. Z najstarszego i najbardziej lubianego klubu w Polsce zrobił pośmiewisko, prywatny folwark. Rodzinny ....idołek bez celu, ambicji i minimum przyzwoitości. Przez rozbuchane ego od bohatera do zera w dwa lata tylko najlepsi tak potrafią.
A Brzęczek? Niech wypada.... Ale bez odsunięcia Błaszczykowskiego nic to nie zmieni. On i jego ego jest wrzodem który cały czas rośnie...