Temat
:
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
1428
01.10.2022, 11:20
Tu tylko taka metoda byłaby wskazana.
Metody w stylu Huberta Wagnera ps. ,,Kat".
A zacząłbym od treningu od 4 rano. 20 km biegu. Kilka minut przerwy. Ponownie 20 km i to w górach.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.10.2022 o godz. 11:24.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK