Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1428
Stary 01.10.2022, 11:20
Tu tylko taka metoda byłaby wskazana.

Metody w stylu Huberta Wagnera ps. ,,Kat".

A zacząłbym od treningu od 4 rano. 20 km biegu. Kilka minut przerwy. Ponownie 20 km i to w górach.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.10.2022 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując