Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 01.10.2022, 10:51
Skowronek, Hyballa, Gula, Brzęczek, żaden nie wypalił.. przypadek? Wychodzi na to, że przy obecnym układzie w klubie każdemu trenerowi będzie bardzo ciężko. Potrzeba większych zmian, nowego otwarcia, świeżych ludzi. Trzeba odsunąć od klubu cały sztab trenerski, sztab medyczny, kierownika drużyny, skautów, dyrektora Akademii, oraz biuro prasowe klubu. Można co najwyżej zostawić sprzedawców biletów w kasach. A reszta won. Wszyscy oni tworzą obecny zgniły uklad wzajemnej adoracji, który nic dobrego Wiśle nie przyniesie, a my naiwnie liczymy, że odsunięcie od klubu jednego pracownika - trenera będzie lekiem na całe zło. Było tych trenerów 4. i każdy z nich poległ. Jakby każdy z nich został zjadany przez obecny zgniły układ. Ale może Banasikowi (czy kto tam ma przyjść) się powiedzie, ale chłop będzie miał równie ciężko przy obecnym zgniłym układzie wzajemnej adoracji.
Odpowiedz cytując