Markus napisał(a):

|
Sprawa jest naprawdę bardzo prosta: mamy bardzo słabych zawodników i beznadziejnego trenera.
|
A mi się to wcale nie wydaje takie proste.
Przede wszystkim, to my nie mamy słabych zawodników. Kto ma lepszych? Chojniczanka? Sandecja? Stal Rzeszów?
Mamy dobrych zawodników na poziom I ligi - problemy są na pewnych pozycjach, np. po kontuzji Pereiry nie mamy żadnego skrzydłowego, który byłby szybszy niż przeciętny stoper.
Problemem jest budowanie kadry (dość przypadkowe) i cała otoczka, łącznie ze sztabem. W moim przekonaniu czas Brzęczka dobiegł końca, nie wiem także co robi w sztabie Sobolewski i po co jest tam Kmiecik (dać mu dożywotni wstęp na lożę VIP, zapraszać ze wszystkimi honorami na wszelkie jubileusze, istotne wydarzenia etc. - ale po co Kazek siedzi w sztabie?).
Jeśli my po 12 rozegranych meczach widzimy, że drużyna nie gra kompletnie NIC w ofensywie, nie ma żadnych schematów - nawet nie wiadomo, czy taktyką jest gra bardziej środkiem czy skrzydłami, bo wszystko tu jest przypadkowe i najczęściej wymuszone ruchami przeciwnika - to o jakim trenowaniu my mówimy?
Brzęczek powinien wylecieć najpóźniej w poniedziałek, wtedy jeszcze można będzie liczyć, że cokolwiek uda się uratować.