Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.10.2022, 09:45
Sprawa jest naprawdę bardzo prosta: mamy bardzo słabych zawodników i beznadziejnego trenera. Tym razem nawet tylko na walkę o awans do ekstraklasy. Piłkarze mogliby grać nieco lepiej, ale do tego potrzebny jest lepszy trener, który coś potrafi poza udzielaniem wywiadów i którego broni praca, a nie więzy rodzinne.

To jest w końcu pierwsza liga, nawet tak beznadziejnym składem można i powinno się ugrać więcej niż to, co osiągnął Brzęczek i ta ekipa.
Odpowiedz cytując