|
W sumie rok temu o tej porze też nikt nie brał do końca na poważnie, że spadniemy z Eklasy. Jak widać przez rok można tak rozpieprzyć drużynę, żeby nie nadawała się nawet na 1 ligę.
może Trio powinno pogadać z Miśkiem i Zielakiem, jak zarządzać klubem i motywować pracowników do roboty?
|