Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 01.10.2022, 08:59
W sumie rok temu o tej porze też nikt nie brał do końca na poważnie, że spadniemy z Eklasy. Jak widać przez rok można tak rozpieprzyć drużynę, żeby nie nadawała się nawet na 1 ligę.

może Trio powinno pogadać z Miśkiem i Zielakiem, jak zarządzać klubem i motywować pracowników do roboty?
Odpowiedz cytując