Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.10.2022, 07:11
Jerzy Brzęczek:
Cytat:
To normalne, że porażki przynoszą negatywne emocje, rozczarowanie kibiców. Wiem, że kibice żądają mojej dymisji, ale w emocjach nie będę podejmował decyzji. Musimy wrócić do Krakowa, przedyskutować sprawę i o ewentualnych rezultatach rozmów poinformować na spokojnie

Ta wypowiedź jest symbolem patologicznego zarządzania klubem. Trener, który jest współodpowiedzialny za spadek, notuje fatalną serię w słabiutkiej I lidze będzie dyskutował na temat swojej pozycji w klubie. No ludzie... Człowiek z charakterem już dawno by odszedł a po takim meczu co najmniej zastosował wyświechtaną formułę "oddaje się do dyspozycji Zarządu".
A on będzie dyskutował.
Bardzo, bardzo bym chciał się mylić, ale myślę, że klan raczej nas spuści do II ligi niż przyzna się do błędu i zwolni Wuja.

Chyba, że nastąpią przetasowania w układzie właścicielskim. Niestety Błaszczykowski i Królewski to wciąż ponad 53 % akcji.
Odpowiedz cytując