Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 01.10.2022, 07:11
Znowu muszę być forumowym wizjonerem.

Jeżeli w trybie natychmiastowym nie będzie reakcji - w tym od sociosów, Wisła w przyszłym sezonie nie zagra w Ekstraklasie i nie zagra też w pierwszej lidze.

Wywalenie największego trenerskiego szkodnika w historii klubu nie podlega żadnej dyskusji, ale to musi być szereg innych zmian.

Przez długi czas spadek z Ekstraklasy wydawał się niemożliwy przy powiększonej lidze i przy obecności kilku śmiesznych ekip.

Dzisiaj spadek z pierwszej ligi też wydaje się nieprawdopodobny, ale z wujkiem Jurkiem wszystko jest możliwe.

Dlatego trzeba wreszcie zareagować.

Malowanie krzesełek i tego typu rzeczy są dobre dla dzieci w podstawówce.

Zajmowanie się tego typu tematami spowodowało w głównej mierze obecne problemy + nieuzasadniona wiara w Błaszczykowskiego i w jego rodzinę/przyjaciół (w tym w małżeństwo Biedrzyckich, które staje się coraz większym symbolem obecnej sytuacji), który ze świętego przeistacza się w grabarza Wisły i w syndyka masy upadłościowej.

Dla mnie rzeczą oczywistą po spadku była reakcja.

Tej reakcji, czyli hard resetu według prostej zasady - ,,wszyscy won" do dnia dzisiejszego nie było.

Z powyższym:

Jeżeli nie będzie natychmiastowego trzęsienia ziemi w Wiśle, gra w Ekstraklasie może być czymś nieosiągalnym.

Żadne pozorowane ruchy, żadne kosmetyczne zmiany, żadne dziedzictwo TS-u nie pomogą w naprawieniu sytuacji.

Tylko prawdziwa rewolucja.

Czy sociosy jeszcze istnieją? Ich w kryzysach kompletnie nie widać. Do wypinania piersi po ordery byli drudzy po Błaszczykowskim.

Dzisiaj w najgorszym okresie w historii klubu ich nie ma, a to powinien być ich główny cel - bycie kimś w rodzaju kontrolera w stosunku do władz klubu, a nie bezmyślnie akceptować wszystkie ich decyzje.

Przez szereg miesięcy nie reagowali na niszczenie Wisły.

Nie reagowali na zatrudnianie osób po układach rodzinno-przyjacielskich. Dzisiaj tych osób jest kilkanaście w pierwszym szeregu.

Malować krzesełka mogą trampkarze w wolnym czasie.

Prawdziwe problemy Wisły są zupełnie inne.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.10.2022 o godz. 07:36.
Odpowiedz cytując