|
Czy Urban faktycznie ma jakieś sukcesy? Wszędzie był przez jeden sezon i szału nigdzie nie zrobił. W sensie pewnie od Brzęczka byłby lepszy, bo gorzej się nie da, ale dla mnie to taki typowy przeciętniak którego biorą kluby, jak nikt lepszy nie przyjdzie.
Brosz poza zasięgiem...
|