Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 30.09.2022, 22:53
Czy Urban faktycznie ma jakieś sukcesy? Wszędzie był przez jeden sezon i szału nigdzie nie zrobił. W sensie pewnie od Brzęczka byłby lepszy, bo gorzej się nie da, ale dla mnie to taki typowy przeciętniak którego biorą kluby, jak nikt lepszy nie przyjdzie.

Brosz poza zasięgiem...
Odpowiedz cytując