|
Titanic tonie, ale orkiestra gra. Przecież Kuba wujka nie zwolni bo tego amatora nikt nie zatrudni. Chyba ze Boniek do sprzątania willi we Włoszech. Tutaj tylko kibice mogą pomoc. Bojkot aż do wy…. tych szkodników. Będzie chodzić kilkaset osób to ich zaboli. Bo najbardziej panów właścicieli boli ze (o zgrozo) do własnego klubu trzeba dokładać. A nie tylko zatrudniać w nim znajomych i rodzine.
|