|
Podpisuje się pod tym, zabrać opaskę i dojebać karę finansową, bo niestety nie mamy drużyny rezerw..
wyobrażacie sobie sobola, który wychodzi do wywiadu i mówi, że po stracie bramki z CHOJNICZANKA stracili wiarę w zwyciestwo w połowie meczu? Radek to by dał po liście tym pajacom i grałby tak, ze kurzyłoby się za nim..
|