|
To my w ogóle mamy trenera?
Wisła nie gra kompletnie nic. On im rzuca piłkę na treningu i mówi "macie chłopaki i zróbcie sobie gierkę, pyk-pyk-pyk niech piłeczka chodzi"?!
Wyjaśni mi też ktoś, co w naszym sztabie robi dziadek Kmiecik? Kogo i czego on ma zamiar uczyć?
Kurvva dzisiejszy dzień przechylił czarę goryczy. Wypierd**ć Brzęczek z Błaszczykowskim i całą tą ekipą Dyjów i innych cudaków.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|