Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1396
Stary 30.09.2022, 21:39
To my w ogóle mamy trenera?

Wisła nie gra kompletnie nic. On im rzuca piłkę na treningu i mówi "macie chłopaki i zróbcie sobie gierkę, pyk-pyk-pyk niech piłeczka chodzi"?!

Wyjaśni mi też ktoś, co w naszym sztabie robi dziadek Kmiecik? Kogo i czego on ma zamiar uczyć?

Kurvva dzisiejszy dzień przechylił czarę goryczy. Wypierd**ć Brzęczek z Błaszczykowskim i całą tą ekipą Dyjów i innych cudaków.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując