|
Dobra, koniec tych żartów, albo my jako kibice coś z tym zrobimy albo będziemy patrzyć jak Brzęczek znów nas spuszcza, tym razem z 1 ligi. Przecież my obecnie jesteśmy prawdopodobnie najgorszą drużyną 1 ligi!
Czas postawić sprawę jasno: dopóki ten patałach trenuje, my nie chodzimy na mecze. Może wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy.
|