Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1391
Stary 30.09.2022, 21:36
Dobra, koniec tych żartów, albo my jako kibice coś z tym zrobimy albo będziemy patrzyć jak Brzęczek znów nas spuszcza, tym razem z 1 ligi. Przecież my obecnie jesteśmy prawdopodobnie najgorszą drużyną 1 ligi!

Czas postawić sprawę jasno: dopóki ten patałach trenuje, my nie chodzimy na mecze. Może wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy.
Odpowiedz cytując