Temat
:
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Enigmovsky
Member
Od: 04.2018
Offline
#
1380
30.09.2022, 20:54
Wuja to człowiek mem.
Szanuje ludzi, kocha swoją mamę i świetnie tańczy.
Ma tyle znakomitych zalet, lecz problem w tym że jest chujowym trenerem
Enigmovsky
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enigmovsky
Znajdź inne posty napisane przez Enigmovsky