Karherop napisał(a):

Może zamiast porównywać budżet klubu warto zweryfikować place na 1 drużynę.. Nikt takich danych nie podaje.
Tu Termalika na 6 miejscu a w rzeczywistości są na 1-2 miejscu rowno z nami w wydatkach na 1 drużynę
Przyznał to trener Podbeskidzia że finansowo ta dwójka odjechała i z 7 zawodników których mieli na celowniku wszyscy trafili do obu klubów.
|
Jazdzynski przed sezonem deklarował że budżet na 1 zespół wyniesie około 12 mln. To dalej więcej niż calosciowy budżet kolejnego na liście klubu.