wściekłe pięści węża napisał(a):

Oho, wraca śpiewka o Obim. 
Co on teraz porabia? Który klub wprowadził do LM?
|
serio?
Może porozmawiamy też o ostatnich sukcesach tych, którzy mają jakikolwiek realny wpływ na to, co dzieje się w klubie piłkarskim: o trio?