Kolejny piłkarz Wisły z kontuzją - Michał Pereira.
Zerwanie mięśnia dwugłowego.
Cytat:
|
Pierwotna diagnoza sztabu medycznego Wisły dotycząca Michaëla Pereiry okazała się błędna. Okazało się, że zerwał mięsień dwugłowy.
|
=D
"Gazeta Krakowska" dodała, że Pereira ostro poirytowany na sztab medyczny Wisły, postanowił wyjechać do Hiszpanii na leczenie.