Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 22.09.2022, 06:40
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Najwygodniej długofalowo budować po upadłości i na poziomie IV ligi - i bez długów, i przy niewielkich nakładach.

Tylko nie do końca jestem pewny czy o to nam chodzi...
Jasne tylko kto ma budować ?
Odpowiedz cytując