|
To jest właśnie to mydlenie oczu dla naiwniaków.Nawet jeśli przyjmiemy że z transferów nie wpadło do kasy nic i powiedzmy na spłatę długu poszło z 6-7 mln to dalej są przychody na poziomie 6 miejsca w ekstraklasie.Więc niech nikt nie wspomina o kosztach bo to że te pieniądze są żle wydawane wie już chyba każdy kto potrafi dodać 2+2.
A przeciez tak jak pisze Arek95 jakaś kasa za Aschrafa wpadła za Yeboaha tym bardziej.
|