Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5620
Stary 21.09.2022, 08:23
Wydaje mi się, że za Aschrafa druga rata przyszła chyba jakoś w wakacje, ponieważ było głośno na ten temat pod kątem finansów w 1-szej lidze i któryś z właścicieli/dziennikarzy na twitterze informował kibiców w tej sprawie.
Za Lisa pieniędzy nie ma i nie będzie, ponieważ Altay ogłosił że są bankrutami i nie mają pieniędzy na spłaty transferowe wobec Wisły i innych klubów z których wówczas transferowali zawodników.
Odpowiedz cytując