|
Wydaje mi się, że za Aschrafa druga rata przyszła chyba jakoś w wakacje, ponieważ było głośno na ten temat pod kątem finansów w 1-szej lidze i któryś z właścicieli/dziennikarzy na twitterze informował kibiców w tej sprawie.
Za Lisa pieniędzy nie ma i nie będzie, ponieważ Altay ogłosił że są bankrutami i nie mają pieniędzy na spłaty transferowe wobec Wisły i innych klubów z których wówczas transferowali zawodników.
|