Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 20.09.2022, 17:19
Najwygodniej długofalowo budować po upadłości i na poziomie IV ligi - i bez długów, i przy niewielkich nakładach.

Tylko nie do końca jestem pewny czy o to nam chodzi...
Odpowiedz cytując