robert777 napisał(a):

|
Po co za wszelką cenę awansować? Żeby za rok znowu spaść? Trzeba coś zbudować długofalowo
|
Przecież jak w tym sezonie nie awansujemy, to nie będzie już za co budować.
Budżet będzie wynosił jakieś 30% aktualnego, więc odejdą jeszcze co lepsi piłkarze.
A juniorami nic nie zbudujemy.