wolfy napisał(a):

Ja się nie martwię o wzmocnienia, bo te na pewno będą, tylko osłabienia.
Czy kogoś zdziwiłaby sprzedaż Rodado i Fernandeza na raty w zimie? Mnie nie.
|
Mnie też nie, ale to nie zawsze zależy od klubu. Jeśli obaj będą mieli oferty i zamarzy im się odejście, raczej dopną swego.