Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 20.09.2022, 09:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja się nie martwię o wzmocnienia, bo te na pewno będą, tylko osłabienia.
Czy kogoś zdziwiłaby sprzedaż Rodado i Fernandeza na raty w zimie? Mnie nie.
Mnie też nie, ale to nie zawsze zależy od klubu. Jeśli obaj będą mieli oferty i zamarzy im się odejście, raczej dopną swego.
Odpowiedz cytując