Szneka napisał(a):

|
Brzęczek jedzie na farmazonie jednego dobrego sezonu w Płocku i wypromowaniu miernoty o nazwisku Reca. Szkoda, że my jak frajerzy dalej wierzymy w Trenera Brzęczka.
|
Zaraz ,zaraz ,kto my ,jacy my ?

Ja od początku sceptycznie do tego podchodziłem,Brzęczek był przeciętnym piłkarzem,a potem trenerem nawet nie i nie wiem na jakiej zasadzie załapał się do trenowania reprezentacji nie osiągając żadnych spektakularnych wyników(nawet w Płocku). Potem reprezentacja zweryfikowała Jego osobę ,a podsumował to Lewandowski w wywiadzie.
Trafił do nas ,bo na ten moment było to chyba optymalne rozwiązanie,ale po 10-ciu meczach w ESA już widać było,że nie ma żadnych postępów ,a na 14-cie meczy wygrał tylko jeden....
M.in. dzięki Niemu zliczamy spadek do I ligi,gdzie wszystko miało być doskonałe.
Początek był jaki był,niektórzy powiedzą ,że super,inni że farciarski,ja powiem,że nie widziałem żadnych przebłysków ,a teraz po 11 meczach w I lidze dalej nie widzę ,a bardziej upodobnianie się do tego co było w ESA ,tylko poziom niżej.
Także tego....