Ogryzek napisał(a):

Pewnie bano się że się połamie w tym czasie, tj do końca okna transferowego.
Btw
Potencjalni kupcy znają go dobrze, grał "walecznie" zlatujac do I ligi w zeszłym sezonie jak inne "Klimenty" i "Skvarki".
|
Po 1 i 2 meczu sezonu, gdzie wydawało się że w tej lidze grają sami rzeźnicy łamiący koście to mogło się bronić.
To miało sens do tej 6-7 kolejki, zresztą Brzęczek miał wyniki wiec i to go broniło.
Naprawdę dziwne jednak że przed Tychami mu się nie zapaliła czerwona lampka zabierając na mecz ławkę ze średnia wieku 19 lat.
Od meczu z Puszczą było wiadomo że Hugi i tak nie odejdzie. Brzęczek zdecydowanej za rzadko przyznaje się do błędu