Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 19.09.2022, 13:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Pewnie bano się że się połamie w tym czasie, tj do końca okna transferowego.

Btw
Potencjalni kupcy znają go dobrze, grał "walecznie" zlatujac do I ligi w zeszłym sezonie jak inne "Klimenty" i "Skvarki".
Po 1 i 2 meczu sezonu, gdzie wydawało się że w tej lidze grają sami rzeźnicy łamiący koście to mogło się bronić.

To miało sens do tej 6-7 kolejki, zresztą Brzęczek miał wyniki wiec i to go broniło.

Naprawdę dziwne jednak że przed Tychami mu się nie zapaliła czerwona lampka zabierając na mecz ławkę ze średnia wieku 19 lat.

Od meczu z Puszczą było wiadomo że Hugi i tak nie odejdzie. Brzęczek zdecydowanej za rzadko przyznaje się do błędu
Odpowiedz cytując