PAWEŁ napisał(a):

Liga startowała 20 lipca a zakończył prace 12 czerwca, wiec myśle ze jesteś w błędzie. I tak jak pisałem wcześniej wielu zawodników przyszło, na początku byli kozakami a po kilku miesiącach ich nie było. Przypadek Nie to reguła!
|
Owszem, liga startowała 20 lipca a Carillo zakończył prace 12 czerwca, ale liga zakończyła się 20 maja a pierwszy dzień przygotowań był 11 czerwca, dzień pozniej Carillo zrezygnował , więc jak mógł korzystać Stolarczyk na dobrym przygotowaniu przez Carillo jak mieli przerwe w rozgrywkach i jeden dzień przygotowań? A prym wiedli tacy zawodnicy jak Pietrzak czy Kostal którzy u Carillo nie grali .