krysztal napisał(a):

|
To jeszcze raz bo Karheroop się nie odniósł.Podajcie jakieś konkretne żródło że Hugi jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w tej drużynie a jak takich info nie macie to przestańcie .......ić głupoty
|
Zluzuj gościu. Nie mam dostępu do kontraktów piłkarzy, Ty pewnie też... ale wystarczy użyć mózgu.
1. Został jako jeden z niewielu z czasów ESY z kontraktem na ekstraklasę
2. Przychodził bez odstępnego - wiec miał szanse na różne bonusy
Tak, może Skvarka czy inny Kliment zarabiali lepiej od niego. Tylko ze ich już u nas nie ma. Myślę że zarabia tyle co Fernandez czy Rodado. A akurat ich chcieliśmy żeby grali u nas. Hugiego zresztą zweryfikował rynek. NIKT go nie chciał za taką kasę jak u nas ma.
Po co kruszyć kopie. To oczywiste. Jakby zarabiał MAŁO - to dostałby sporo ofert i poszedłby tam gdzie może grać. Zatem musi zarabiać na tyle DUŻO że nikt nie był skory dać mu za jego grę podobnych pieniędzy co My. Czyli zarabia nieadekwatnie za dużo w stosunku do tego co daje.
btw
Teraz skoro nie udało się go pogonić to będzie grał do końca rundy przynajmniej.