Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1316
Stary 19.09.2022, 07:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To jeszcze raz bo Karheroop się nie odniósł.Podajcie jakieś konkretne żródło że Hugi jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w tej drużynie a jak takich info nie macie to przestańcie .......ić głupoty
Zluzuj gościu. Nie mam dostępu do kontraktów piłkarzy, Ty pewnie też... ale wystarczy użyć mózgu.

1. Został jako jeden z niewielu z czasów ESY z kontraktem na ekstraklasę
2. Przychodził bez odstępnego - wiec miał szanse na różne bonusy

Tak, może Skvarka czy inny Kliment zarabiali lepiej od niego. Tylko ze ich już u nas nie ma. Myślę że zarabia tyle co Fernandez czy Rodado. A akurat ich chcieliśmy żeby grali u nas. Hugiego zresztą zweryfikował rynek. NIKT go nie chciał za taką kasę jak u nas ma.

Po co kruszyć kopie. To oczywiste. Jakby zarabiał MAŁO - to dostałby sporo ofert i poszedłby tam gdzie może grać. Zatem musi zarabiać na tyle DUŻO że nikt nie był skory dać mu za jego grę podobnych pieniędzy co My. Czyli zarabia nieadekwatnie za dużo w stosunku do tego co daje.

btw
Teraz skoro nie udało się go pogonić to będzie grał do końca rundy przynajmniej.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 19.09.2022 o godz. 08:00.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując