Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1313
Stary 18.09.2022, 21:56
1/3 sezonu za nami a My jesteśmy bardzo głęboko w czarnej dupie. Zawodnicy nie wiedzą co mają grać, przygotowanie fizyczne jest tragiczne, decyzje kadrowe fatalne. Trener na konferencji ani pół słowa, że odsunięcie Hugiego to Jego wina. Teraz kiedy jest przerwa na kadrę, trzeba dokonać tego czegoś- czyli wywalenia obecnego trenera. Z nim u steru nie osiągniemy nic , a widać z meczu na mecz , że staczamy się w otchłań bylejakości.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując