Temat
:
Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
Od: 09.2012
Offline
#
1312
18.09.2022, 20:22
wislak2214
napisał(a):
Co do wątku z legendami to pełna zgoda, ale podciąganie przygotowania fizycznego pod dobre wyniki na początku to chyba gruba przesada skoro Carillo nie przepracował żadnego dnia przygotowań do nowego sezonu
Za Stolarczyka tak po prostu było, wóz albo przewóz z 0-2 wyciagne na 5-2, strzele 3 ale strace 4 z Sosnowcem , strzele 4 ale stracę 5 z Miedzią , ale jak stracę 7 to nie uda mi się strzelić 8
Liga startowała 20 lipca a zakończył prace 12 czerwca, wiec myśle ze jesteś w błędzie. I tak jak pisałem wcześniej wielu zawodników przyszło, na początku byli kozakami a po kilku miesiącach ich nie było. Przypadek
Nie to reguła!
PAWEŁ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEŁ
Znajdź inne posty napisane przez PAWEŁ