Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 18.09.2022, 19:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A kto mu wygal mecz w Poznaniu? Kuba i Lis. Jakby nie oni to tam powinno być gładkie 0-5. My nie mieliśmy nawet jednej setki poza akcja Kuby.

A punktowanie w meczach z craxa to nawet Kmiecikowi na stoku się zdarzyło. Żaden wyczyn.

Nie wiem skąd te marzenia o dymisji Brzeczka. Nie ma ku temu ani jednej przesłanki.

Nie w sytuacji oddania całej władzy i rodziny za sterami. Tak się nie stanie o ile Brzęczek sam w dziwny sposób nie zrezygnuje. A nic na to nie wskazuje.
Ale o czym Ty mówisz?

Z Legią powinno być 3:0 gdyby nie kaleka Forbes, z żydami to samo wygralibyśmy gdyby nie złapał kretyńskiej kartki. A w Poznaniu wygraliśmy bo Hyballa podniósł swoim podejściem pewność siebie, czyli to co Brzęczek odbiera swoim durnym bredzeniem. To jedna z przesłanek których niby nie ma, kolejnych jest wiele, a największą poziom który prezentujemy.

Oczywiście władze klubu są nie bardziej rozgarnięte niż sam Brzęczek dlatego cały czas się staczamy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując