Karherop napisał(a):

A kto mu wygal mecz w Poznaniu? Kuba i Lis. Jakby nie oni to tam powinno być gładkie 0-5. My nie mieliśmy nawet jednej setki poza akcja Kuby.
A punktowanie w meczach z craxa to nawet Kmiecikowi na stoku się zdarzyło. Żaden wyczyn.
Nie wiem skąd te marzenia o dymisji Brzeczka. Nie ma ku temu ani jednej przesłanki.
Nie w sytuacji oddania całej władzy i rodziny za sterami. Tak się nie stanie o ile Brzęczek sam w dziwny sposób nie zrezygnuje. A nic na to nie wskazuje.
|
Ale o czym Ty mówisz?
Z Legią powinno być 3:0 gdyby nie kaleka Forbes, z żydami to samo wygralibyśmy gdyby nie złapał kretyńskiej kartki. A w Poznaniu wygraliśmy bo Hyballa podniósł swoim podejściem pewność siebie, czyli to co Brzęczek odbiera swoim durnym bredzeniem. To jedna z przesłanek których niby nie ma, kolejnych jest wiele, a największą poziom który prezentujemy.
Oczywiście władze klubu są nie bardziej rozgarnięte niż sam Brzęczek dlatego cały czas się staczamy...